Şube Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0246 228 53 87 0246 228 53 88 32.ktv@tarim.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0246 228 53 94 0246 228 53 93 32.bus@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0246 228 53 85 0246 228 53 88 32.kko@tarim.gov.tr
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0246 228 53 91 0246 228 53 88 32.gidayem@tarim.gov.tr
Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü 0246 228 53 86 0246 228 53 88 32.atta@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü 0246 228 53 95 0246 228 53 88 32.haysag@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0246 228 53 89 0246 228 53 88 32.imi@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0246 228 53 80 0246 228 53 88 32.bsu@tarim.gov.tr
Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü 0246 228 53 80 0246 228 53 88 32.cmybs@tarim.gov.tr

İlçe Müdürlüklerimiz

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Aksu 0246 3412113 - 3412045 0246 3412113 32.aksu@tarim.gov.tr
Atabey 0246 2712008 - 2712023 0246 2712008 atabey@tarim.gov.tr
Eğirdir 0246 3114908 - 3114035 0246 3114012 egirdir@tarim.gov.tr
Gelendost 0246 3813601 - 3813010 0246 3813010 gelendost@tarim.gov.tr
Gönen 0246 2812835 - 2812030 0246 2812835 32.gonen@tarim.gov.tr
Keçiborlu 5414009-5414032-5414512 0246 5414009 keciborlu@tarim.gov.tr
Senirkent 0246 5114041 - 5114035 0246 5114041 senirkent@tarim.gov.tr
Sütçüler 0246 3512009 - 3512010 0246 3512010 sutculer@tarim.gov.tr
Şarkikaraağaç 0246 4115002 - 4114006 0246 4114176 sarkikaraagac@tarim.gov.tr
Uluborlu 0246 5313015 - 5313010 0246 5313010 uluborlu@tarim.gov.tr
Yalvaç 0246 4415038 - 4412291 0246 4412510 yalvac@tarim.gov.tr
Yenişarbademli 0246 4314112 - 4314477 0246 4314477 yenisarbademli@tarim.gov.tr
Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Süleyman Demirel Bulvarı No:70 32200 – ISPARTA Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Telefon : 0246 228 53 80 ( 81- 82 - 84 ) - 228 29 98 Faks : 0246 228 53 88 E-Posta : isparta@tarimorman.gov.tr KEP : isparta@gthb.hs01.kep.tr
''